The Crew Açılmıyor - installing 1/2 Hatasına Çözüm

installing 4/5 hatası

Ubisoft 14 Eylül'de bizleri mest eden bir kampanya ile online yarış oyunu The Crew'i bizlere bedava olarak sunmaya başlamıştı. Eğer hala oyuna sahip değilseniz Ekim ayına kadar süreniz var bunu bilin ve hemen oyuna sahip olmak için buradan alalım sizleri.

Gelelim bizim meselemize. Oyunu bir güzel indirdim ve gel görelim ki oyunu indirdikten sonra kurulum aşamasında "installing 4/5" kısmında bir türlü kurulum bitmedi. Sonrasında bilgisayarı açıp kapattım ve yine açmaya çalıştığımda bu sefer 30 dakika boyunca beklememe rağmen hiç bitmeyen bir "installing 1/2" mesajı görmeye başladım. "installing 1/2" penceresinde takılı kalıyor. Sonraları oyunu başlatmak istediğimde de her seferinde "installing 1/1" yazan yerde kalıyordu. Bunun çözümü oldukça basit aslında.


ÇÖZÜM
Hemen görev yöneticisini açıyoruz (ctrl+alt+delete) ve oradan insHelper buluyoruz ve görevi sonlandır yapıyoruz.

Sonrasında oyunu tekrar açmaya çalışıyoruz ve oyunun keyfini sürüyoruz. Eğer oyunu her başlatırken aynı hatayı almaya devam ediyorsanız yine bu basit "görevi sonlandır" işlemini tekrarlamanız yeterli. İyi oyunlar hepinize. Eğer sorununuz hala devam ediyorsa yorumlarda mutlaka belirtin.

SONRAKİ
« ÖNCEKİ
ÖNCEKİ
Next Post »

1 yorum:

yorum yaz
3 Aralık 2016 10:42 ×

bendede bu sorun vardı görev yöneticisinden inshelper i kapatınca giriyodu artık girmemeye başldı yardımcı olabilecek bir bilgili şshıs varsa çok müteşekkir olurum

Tebrikler Ruling Türkcan İlk yorum sizin!
Cevapla
avatar