Hearthstone Journey To Un'Goro ile Neler Değişiyor?

Yeni gelecek olan eklenti paketi ön siparişte 49.99 dolar olacak.
Hearthstone gün geçtikçe değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Son yapılan duyuru ile yeni Eklenti Paketinin adı Journey to Un'Goro olduğu resmileşti. Bakalım bu yama ile neler geliyor ve bizleri ne gibi değişiklikler bekliyor:


  • Un'Goro paketi toplamda 135 yeni kart içeriyor ve Nisan ayının ilk haftasında bizlerle olacak.
  • Yeni eklenti ile QUEST yani görev kartları geliyor ve bu kartlar ile bir oyun içerisinde belirli görevleri yapmamız halinde bize ödüller veriyor.
  • Yeni kart mekaniği: ADAPT. Bu kartlar için oynadığımızda Discover gibi üç seçenek gelecek ve o karta divine shield, taunt, +3 Damage gibi 10 farklı özellikten üç tanesini önümüze rastgele gelecek ve birini seçeceğiz.
  • Oldukça popüler olan bazı standart kartlar da wild formatına dahil olacak. Bu kartları görmek için haberin en altında mezarlığımıza göz atabilirsiniz.
Journey to Un'Goro ile gelecek olan yeni board
Yeni gelecek olan QUEST (görev) kartı ve tamamlanınca o oyunda kullanılmak üzere verdiği legend kartı
ADAPT mekaniği ile karşımıza gelecebilecek 10 seçenekten altısı bunlar
Yeni Shaman kartıMage için açıklanan yeni Legendary kart.
Pyros mage için yeni bir legendary ve ilk olarak 2/2 olarak destemizde yer alıyor. Pyrosu boarda koyduktan sonra ölmesi halinde bir üst seviye olarak 6/6 elimize tekrar geliyor ve sonrasında yine ölmesi halinde son olarak 10/10 olarak yine elimize geri geliyor. 

Ayrıca bu eklenti ile oldukça popüler olan ve nerdeyse her destede karşılaştığımız bazı standart kartlar da Wild formatına geçiyor. Bu kartları çok özleyeceğimiz kesin:

Eklenti paketi geldiğinde Wild formatına dahil olacak kartlar bunlar. RIP

SONRAKİ
« ÖNCEKİ
ÖNCEKİ
Next Post »