Hearthstone Günlük Görevler ve Gold Hilesi & İpuçları!

Hearthstone oynayanlar bilir gold kasmak ve biriktirmek gerçekten meşakkatli iş. Ayrıca ben uğraşamam diyenler için bile paket fiyatları da oldukça yüksek. Bir kaç kez satın almış olmama rağmen tabii ki koleksiyon hiç bir zaman tam tamamlanmış olmuyor maalesef.

Neyse biz gelelim nasıl kolay yoldan gold kazanılır ona. Oyunda en karlı bir şekilde gold yani altın kazanmanın tek yolu, günlük görevleri iyi yönetmekten geçiyor. Redditte okuduğum bir gönderide şunu söylüyordu ve nerdeyse bir yılı aşkın süredir de uyguluyorum gerçekten işe yarıyor; 40 gold ödüllü questleri zorunda olmadıkça bitirmeyin. Questlerin üstünde çarpı işaretleri oluyor ve her gün bir görevi bir kereye mahsus değiştirme imkanı tanıyor oyun. İşte biz o şansı kullanacağız. Ben minimum 50 gold olan görevleri yapıyorum. Genelde 60 gold olanları da tutturuyorum. Şimdi işin püf noktasına gelelim. Üç adet questiniz varsa ve yine minimum değerde bir quest gelmediyse mutlaka görevlerden bir tanesini bitirin. Bunu yapmamızın sebebi sonraki gün gelecek olan questin yanmasını engellemek.

Aşağıdaki videonun ilk saniyelerinde de bu ipucundan bahsettim. Umarım işinize yarar ve bol altınlı bol goldlu ve legend kartlar dolu packler sizleri bekliyor olur. Her çektiğiniz kart top deck olur inşallah!

SONRAKİ
« ÖNCEKİ
ÖNCEKİ
Next Post »

1 yorum:

yorum yaz
12 Mart 2018 10:41 ×

İpucuları için teşekkürler . @zcb

Tebrikler Zehra Çelik Baltacı İlk yorum sizin!
Cevapla
avatar